Elevii învață managementul forestier

Informateca

Peste 200 de elevi de liceu din clasele cu domeniu de specializare silvicultură vor putea beneficia de conţinutul proiectului “Managementul forestier”, ajuns în acest an la cea de-a doua ediţie, potrivit unui comunicat al iniţiatorilor.   Proiectul derulat de Junior Achievement (JA) România şi Ingka…
Cititi mai multe aici: Elevii învață managementul forestier

Distribuie articol:
Informateca