Importul unor produse alimentare pentru care românii au plătit sute de milioane de euro

Informateca

În primul trimestru al anului în curs, românii au plătit 203,97 milioane de euro pe carne și organe comestibile. De altfel, nivelul importurilor a scăzut cu circa 21% faţă de perioada similară din 2020, potrivit datelor centralizate de Ministerul Agriculturii şi Dezvoltării Rurale (MADR), transmise…
Cititi mai multe aici: Importul unor produse alimentare pentru care românii au plătit sute de milioane de euro

Etichete:
Distribuie articol:
Informateca