Elevii se întorc luni la cursuri

Informateca

Elevii se întorc luni la cursuri după două săptâmâni de vacanţă de primăvară, potrivit calendarului aprobat de Ministerul Educaţiei. Cursurile semestrului al doilea al anului şcolar 2021 – 2022 se vor încheia pe 10 iunie. Prin excepţie, pentru clasele terminale din învăţământul liceal – clasa…
Cititi mai multe aici: Elevii se întorc luni la cursuri

Etichete:
Distribuie articol:
Informateca