Încă o seară în care Guvernul PSD – ALDE asmuță românii contra românilor

Informateca

Frigul s-a înmuiat față de aseară, drept dovadă stă faptul că oamenii s-au strâns în număr foarte mare în Piața Victoriei și astăzi, în jur de 80.000.

Cel mai frecvent se aude „Abrogare!” și „Noaptea ca Hoții!”.

Se cântă „Deșteapt-te române!” și „Nu plecăm acasă!”

Media de vârstă a protestatarilor este undeva la 30 – 35 de ani și sunt oameni care regretă că nu au iești la vot să trimită acasă borfașii,  impostorii, incompetenții și nepoțeii, ciorchini la sânul bugetului de stat.

- Publicitate -

La Cluj, 30.000 de tinerii strigă la unison „Uniți, salvăm toată România!”

Distribuie articol:
Informateca