Ministerul Educaţiei: 25 de elevi au obţinut media 10 la simularea Evaluării Naţionale

Informateca

65,6% dintre elevii de clasa a VIII-a care au susţinut simularea probelor Evaluării Naţionale au avut medii mai mari sau egale cu 5, informează Ministerul Educaţiei. Potrivit unui comunicat transmis AGERPRES, 25 de elevi au obţinut media 10 la simulare. Ministerul Educaţiei anunţă că, potrivit…
Cititi mai multe aici: Ministerul Educaţiei: 25 de elevi au obţinut media 10 la simularea Evaluării Naţionale

Etichete:
Distribuie articol:
Informateca