Profesori care merg la școală pentru ca elevii să primească ”O masă caldă pe zi”

Informateca

La Şcoala Gimnazială „Ilarion Felea” din Arad învață aproximativ 400 de copii, de la grădiniță și până la clasa a VIII-a. Cei mai mulți beneficiază de programul O masă caldă pe zi, iar acest prânz a redus substanțial absenteismul. Masă caldă este însă condiționată de…
Cititi mai multe aici: Profesori care merg la școală pentru ca elevii să primească ”O masă caldă pe zi”

Etichete:
Distribuie articol:
Informateca