Scad infectările cu COVID-19 în rândul profesorilor

Informateca

Scad infectările cu COVID în rândul profesorilor. Numărul de infectări cu COVID-19 în rândul elevilor şi cadrelor didactice la nivelul unităţilor de învăţământ preuniversitar a înregistrat, în perioada 15 martie – 1 aprilie, o scădere, informează Ministerul Educaţiei.   În perioada amintită au fost confirmaţi…
Cititi mai multe aici: Scad infectările cu COVID-19 în rândul profesorilor

Etichete:
Distribuie articol:
Informateca