Anisie: ”Dragi copii, mergeți cu încredere la școală!”

Informateca

Ministrul Educației Monica Anisie a transmis un mesaj de încredere pentru elevi și profesori, luni, în prima zi de școală, spunând că educația trebuie să continue în orice situație, iar dascălii trebuie să fie alături de elevi. ”Dragi copii, mergeți cu încredere la școală! Oricare…

 

Cititi mai multe aici: Anisie: ”Dragi copii, mergeți cu încredere la școală!”

Distribuie articol:
Informateca